Wyjazdy

Trening w SKIMONDO do środek do celu którym jest radość z szusowania po zaśnieżonych stokach. Jeżeli jeszcze nie zdecydowaliście gdzie pojedziecie w tym sezonie zapraszamy na wyjazd w sprawdzone miejsca ze sprawdzonymi organizatorami w kraju i za granicą.

Untitled design (1)

Zdjęcie: www.snowz.pl

Każda propozycja to profesjonalnie zorganizowany wyjazd do atrakcyjnych lokalizacji, zakwaterowanie w nowoczesnych apartamentach i hotelach, w ścisłym sąsiedztwie centrum lub przystanków skibussa.
W zależności od rodzaju organizowanej wycieczki zapewniamy opiekę instruktorską, wyżywienie, zniżki na wypożyczenie sprzętu, pełne ubezpieczenie ski i inne.
W czasie każdego wyjazdu kładziemy szczególny nacisk na super zabawę całej rodziny.
 
Ze sprawdzonych destynacji wszystkim polecamy Maso Corto we Włoszech.
To niewielki ośrodek w Południowym Tyrolu, ale z super warunkami i lodowcem na ponad 3000 m. n.p.m. , więc możecie tu szaleć nawet w Majówkę.
Kolejny rok naszym partnerem jest tam aparthotel TOP***RESIDENCE KURZ.
Rezerwując miejsce za naszym pośrednictwem otrzymacie 10% zniżki na apartament lub 5% na tygodniowe pobyty połączone z FREE SKIPASS.
Opis ośrodka i szczegółowy cennik od którego liczony jest rabat znajdziecie na www.topresidencekurz.it
 
Jeżeli preferujecie zorganizowane wyjazdy polecamy gdańskie biuro i jednocześnie szkółkę narciarską z którą wspólpracujemy od samego początku – PAULACADEMY.
Jedziemy z nimi:  Szczegółowy opis oferty znajdziecie na www.http://paulacademy.pl/zima/wyjazdy/
!!! UWAGA !!! W SKIMONDO otrzymacie voucher uprawniający na zniżkę 50 – 100 zł na każdego uczestnika wyjazdu z PAULACADEMY.

SKI YOU na stoku !!!

masocorto