Nasz całoroczny stok

Czy nie byłoby cudownie, gdyby można było cieszyć się jazdą na nartach i snowboardzie przez cały rok?

A może marzysz, żeby w końcu nauczyć się jeździć, ale obawiasz się wyjazdu w góry?

W Skimondo w czasie jednego treningu pokonasz kolejne kilometry na stoku, poczujesz przyjemne zmęczenie jak po całym dniu jazdy na śniegu.

IMG_0442

Sztuczny stok to narzędzie, które pozwala na jazdę przez cały rok, bez względu na pogodę – i to w samym centrum Trójmiasta!

Waży prawie 6 ton, pokryty specjalnym materiałem imitującym śnieg, który zwilżany zapewnia idealny poślizg. Ma 46m2 – jednocześnie mogą korzystać z niego trzy osoby! Lubisz szybką jazdę? Na naszym stoku osiągniesz prędkość do 25 km/h co w naturalnych warunkach odpowiada 70 – 80 km/h.

Stok posiada niezbędne certyfikaty i 3 systemy bezpieczeństwa. Instruktor w każdej chwili może zatrzymać stok manualnie, za pomocą pilota i pulpitu sterującego. Automatyczne czujniki dodatkowo wyłączą stok, jeśli przekroczysz wyznaczoną granicę. Wszystko to po to, aby zapewnić bezpieczne warunki zabawy.

IMG_0470

Jakie są atuty zjazdu po sztucznym stoku?

Na gładkiej powierzchni nie spotka nas żadna niespodzianka, nie ma wiatru, sypiącego się śniegu, zimna, nikt nie zajedzie nam drogi, nie wpadnie na nas. Nie ma wyciągów, kolejek. Zjedziesz wiosną, latem, jesienią i zimą, w komfortowych warunkach, pod dachem, niezależnie od pogody.

IMG_0450

Oferujemy potrzebne wyposażenie. Dysponujemy nartami Salomon i Atomic – dokładnie takimi, którymi zjeżdża się na górskich stokach. Sprzęt do jazdy wliczony jest w cenę karnetu/kursu.

W Skimondo możesz się uczyć, trenować, udoskonalać naukę jazdy i dobrze się bawić. Każdy znajdzie coś dla siebie. Na sztucznym stoku możesz zarówno uczyć się, jeżeli nigdy nie miałeś nawet nart na nogach, jak i szlifować swoją technikę, a nade wszystko idealnie przygotować się do sezonu zimowego.

Aktywnie spędź czas, zabierz znajomych i bawcie się dobrze szusując na całorocznym stoku bez względu na aurę za oknem.

IMG_0492

Skimondo to jedyne takie całoroczne centrum sportów zimowych w Polsce. Możesz trenować, uczyć się i przede wszystkim doskonale się przy tym bawić.

Zarezerwuj miejsce i zacznij jeździć na nartach – niezależnie od tego, czy trwa sezon narciarski, czy dobiegł końca.