O nas

Zalety Skimondo:

Narty, snowboard, wakacje w górach, śnieg, od którego odbija się światło słońca i wiatr! Kochamy to! Dla nas to pasja, wspaniała zabawa i sposób na zdrowe życie. Wyjeżdżamy na narty dwa razy w roku, wyczekujemy tego wyjazdu licząc na piękną pogodę. Chcemy wykorzystać każdą minutę na jazdę na stoku. W rzeczywistości jest jednak różnie…

Podczas jednego z długo wyczekiwanego wypoczynku w górach już pierwszego dnia nie jedna osoba doznała urazu. Diagnoza – złamana ręka, noga, naderwane ścięgno? Wizja szusowania na nartach poległa w gruzach, a przecież miało być tak pięknie. Wyjazd skończony. Wśród narciarzy takich historii słyszałem mnóstwo. Dlaczego? Prawda jest taka, że wielu z nas cały rok spędza w pracy przy biurku. Wielu z nas uprawia sport, ale jazda na nartach uruchamia inne partie mięśni. Oto jest powód wielu kontuzji doznanych na nartach.

Liczne historie o takich przypadkach uzmysłowiły nam, że tak dalej być nie może. Odkryliśmy, że brakuje w Trójmieście takiego miejsca, gdzie wszyscy miłośnicy sportów zimowych i chcący ich zasmakować mogliby szybko, bezpiecznie przygotować się i trenować przez okrągły rok.

Do gór daleko, pogoda nas nie rozpieszcza. Zimy stają się coraz krótsze, śniegu coraz mniej albo wcale, a chętnych do jazdy mnóstwo. Skimondo działa przez cały rok. Bez względu na pogodę w każdej chwili możesz pojeździć na nartach. Jest idealnym rozwiązaniem dla wszystkich pasjonatów i osób, które chcą się nauczyć jeździć jak i trenować przed wyjazdem. Skupiliśmy wokół siebie doświadczonych instruktorów, którzy pomogą Wam zaprezentować na górskim stoku piękną, techniczną jazdę.

Umów się na lekcję wprowadzającą.