PÓŁKOLONIE LETNIE 2019

NARTY LATEM + ROLKI W PARKU + SURVIVAL

W wakacje można się wiele nauczyć. Choć 5 dni półkolonii to za mało, aby nauczyć się gry w piłkę czy tenisa, to wystarczająco dużo, aby nauczyć się jazdy na nartach i rolkach, a dodatkowo dowiedzieć się jak przetrwać noc w lesie i poznać tajemnice starej Oliwy.

Celem półkolonii jest efektywne wykorzystanie tych kilku dni dla opanowania umiejętności jazdy na nartach i na rolkach oraz zapoznanie się z zasadami survivalu. Dodatkowo poznacie historię i tajemnice Parku Oliwskiego, Archikatedry i Starej Oliwy. Te kilka dni wystarczy, aby posiąść wiedzę i umiejętności, które będziecie wykorzystywać przez lata. A choć wydaje się Wam, że dobrze znacie klasztor i Park Oliwski to nie wiecie, że kiedyś pewien mnich wytworzył przedziwny eliksir i ukrył go gdzieś w katedrze – poznaj tajemnice tego mnicha – gra terenowa

Nasze półkolonie to wspaniały sposób na aktywne intelektualnie i fizycznie spędzenie czasu i beztroską zabawę.

W programie: Gra terenowa – ELIKSIR MNICHA (Park Oliwski i Archikatedra Św.Trójcy) – Dzień survivalu (las Oliwski) – 10h treningów narciarskich w SKIMONDO – 4h treningów rolkarskich w Parku Oliwskim – GRILL + gry i zabawy w terenie lub w klubie (Podleśna Polana we Wrzeszczu, Park Oliwski, klub SKIMONDO).

Oferta obejmuje: opiekę nad dzieckiem w godz. 7.30 -16.30 i realizację programu,  napoje chłodzące w ciągu dnia, sprzęt narciarski, ubezpieczenie. Każde dziecko musi posiadać: rolki , kask, ochraniacze na kolana, łokcie i nadgarstki.

Terminy turnusów:

I 22.07 – 26.07. – brak miejsc

II 29.07. – 2.08. – wolnych kilka miejsc

III 05.08. – 09.08. – wolnych kilka miejsc

IV 12.08. – 16.08. – brak miejsc

Cena : 499 zł/os./turnus.                                                                                                                                 Cena nie zawiera kosztów przejazdu komunikacją miejską oraz obiadu.

Udostępnij:Share on Facebook